Нересницький ліцей

НОВИЙ РІК 2022

Запали свічку пам'яті!

На честь  свята Дня української писемності та мови учні 8-11 класів писали радіодиктант національної єдності - 2021

До Дня захисників та захисниць України були проведені виховні заходи « Нащадки козаків» між учнями 5 класів під керівництвом педагога-організатора Федурцьо  Н. П. та спортивні змагання  між учнями 6-10 класів під керівництвом вчителя фізкультури Михайльо Л. М.

Всеукраїнський день бібліотек встановлений в Україні «…враховуючи великий внесок бібліотек України у розвиток вітчизняної освіти, науки і культури, необхідність дальшого підвищення їх ролі у житті суспільства та підтримуючи ініціативу бібліотечної громадськості…» згідно з Указом Президента України «Про встановлення Всеукраїнського дня бібліотек» від 14 травня 1998 р. № 471/98.

До, Всеукраїнського дня бібліотеки, шкільним бібліотекарем Дьолог Л.М і учнями 5-А і 5- В класів було проведено квести ,,Бібліотека - дім, де живуть книги"!
Мета. Виховувати у дітей любов до книги, поліпшувати культуру читання, сприяти розширенню знань, розвитку пізнавальних інтересів.

Ілюстрація, до дня народження М.М Коцюбинського
Миха́йло Миха́йлович Коцюби́нський (17 вересня 1864, Вінниця — 25 квітня 1913, Чернігів) — український письменник, громадський діяч, голова «Просвіти» в Чернігові.
В українську літературу ввійшов як майстер психологічної прози. Вершинами його художнього стилю критики вважають «Fata Morgana», «Що записано в книгу життя» (1910), «Тіні забутих предків» (1911). У своїх останніх новелах доповнив свій характерний стиль елементами неоромантизму.

Бібліотекар Л.М.Дьолог

ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС "З ВЕЛИКОДНЕМ В СЕРЦІ"

Книжкова інсталяція в шкільній бібліотеці до 150-річча від дня народження геніальної Лесі Українки.

Вшанування ювіляра

05 лютого 2021 року  громадський діяч, ветеран праці, колишній працівник лісового господарства  Стойка Костянтин Михайлович із Нересниці  відмічав своє 90-річчя.

Привітати ювіляра прийшли його колеги, друзі. Почесну місію вшанування  ветерана від імені педагогічного та учнівського  колективів Нересницької ЗОШ І-ІІІст виконали  Шутак Лариса Вассилівна, заступник директора з виховної роботи, та  Гасинець Зінаїда  Михайлівна, вчителька української мови і літератури. «З глибокою шаною і любов’ю в день ювілею ми шлемо Вам найщиріші слова поваги і шани від усіх односельців і знайомих. Прожити 100, а може, й більше, в здоров’ї, мирі та добрі.»

Виставка "Новорічний букет, замість ялинки"

Круглий стіл "Ой, хто, хто Миколая любить?"

День захисника України

Виставка "Золота осінь"

Тиждень безпеки на дорозі

День пам'яті та примирення

Одвічний слід - ЧОРНОБИЛЬ

Протипожежна безпека

Щастя і горе Карпатської України!

(15 березня 2019 року - 80 річчя Карпатської України.

Проти неї велася гібридна війна, як і сьогодні проти цілої України)

Свято "Поезія Шевченка – то музики народної душа"

6-А клас, вчитель Лазур О. М.

"ЇЇ ВЕЛИЧНІСТЬ ЖІНКА"

відкрита виховна година з учнями 11-Б класу

класний керівник Танчинець Я. П.

Ти- ЖІНКА! Значить духом сильна,

Ти знаєш, чого хочеш від життя,

Водночас і проста, і дуже стильна,

І загадкова, як саме буття...

"Все починається з любові" виховна година з учнями 10 класів

Все починається з любові!..
І прозріння і робота.
Очі квітів, очі дитини -
Все починається з любові!..
З любові, я це точно знаю.
Всі. Навіть ненависть - рідна
І вічна сестра любові.
Все починається з любові

Акція "Милосердя"

Вибір майбутніх професій

Профорієнтація УЖНУ

Майбутнє без СНІДу

Тиждень української мови та писемності проведений з метою:

поглиблення знань учнів про історію та розвиток української мови, виховання національної гідності, поваги до народу, його історії, любов до рідної української мови

Виховна година у 6-А класі

Єдиний скарб у тебе - рідна мова

Класний керівник: Лазур О. М.

Серце віддаю дітям (до сторіччя Сухомлинського)

Учителю! Пораднику і друже

Ви вибрали дорогу непросту.

Ми Вам сьогодні дякуємо дуже
За Вашу працю вчительську святу!

Пам'ять крізь віки (до 74 річниці визволення України)

Пмяи