Нересницький ліцей

Національно-патріотичне виховання

Виховна година до Дня Свободи та Гідності

Вшанували пам'ять героїв битви під Крутами

Героїчний бій під Крутами відбувся 29 січня 1918 року під час наступу московсько -більшовицьких військ на Київ. Він  став символом стійкості і патріотизму української молоді. З нагоди  відзначення 103 річниці бою під Крутами у Нересницькій ЗОШ І-ІІІ ст. проведено ряд тематичних заходів: виховні години, на яких здобувачі освіти ознайомились з історичними подіями цього часу, героїзмом юних захисників, переглянули відеоматеріали та  виставку книжкових видань.

27 жовтня учні 11-А класу  з класним керівником, учителем інформатики Шутак Іриною Іванівною здійснили екскурсію у кінотеатр "Скай" на перегляд прем'єри  кінострічки ,,Захар Беркут' 'за однойменною повістю Івана Франка. Після фільму вони ділилися враженнями, провели паралелі між змістом твору і кіноверсією, зуміли  довести  актуальність даної повісті Великого Каменяра у сучасному житті.

Андріївські вечорниці

Виховна година "З бабусиної скрині"

День пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років

21 листопада - День Свободи та Гідності